2013/12/25

Christmas Eve

Užila si si Štedrú večeru? Doniesol ti Ježiško všetko čo si si želala? Dúfam že ano. Ja som dostala všetko čo som si priala. Strávila som čas so svojou rodinou, zjedla veľa dobrého jedla a dostala niekoľko pekných darčekov. Strávim ešte niekoľko pekných dní s rodičmi, na čo sa teším a v piatok idem na návštevu ku kamoške a jej rodine a Silvester strávim so sesternicou. Konečne si užívam a je mi fakt dobre. 
Tu som si pripravila ukážku môjho včerajšieho outfitu aj make-up. 
 Did you enjoy your Christmas Eve? Did Santa/ Father Christmas bring you what you wished for? I hope he did. I got all I could possibly wish for this time. I spent time with my family, ate a lot of great food and also got few wonderful presents. I can t wait to spent more time with family, on friday I am visiting my bestie and her family and I will spent New Years Eve with my cousin. I am just simply having amazing time.
There is a outfit I wore yesterday and also a makeup I did to myself.


Tiež som chcela ukázať akú peknú dekoráciu sme s maminkou doma vytvorili. Chystali sme ju postupne a myslím že sa všetko podarilo. Včera večer sme už len pripravili slávnostný stôl a všetko bolo ako má byť. 
I also wanted to share with you our pretty christmas decoration. Me and my mom we were preparing everything for a week now and yesterday we just did a christmas table and everything was perfect.


A nakoniec by som chcela poďakovať Ježiškovi za darčeky :)
And at last I´d like to say thanks to Santa/father Christmas for all the presents.


 Strašne ma potešili knihy a tangle teezer po ktorom som túžila už nejakú dobu. Plánujem urobiť review na túto kefu tak snáď sa mi to podarí. 
I am super happy about books I got and about tangle teezer I was planning to get for so long. I am also thinking of writing a review about this hairbrush so hopefully it will happen sometime soon.

Tak a to je na dnes všetko. Dúfam že si tieto sviatky užívate a ja sa ozvem zase v piatok. 
So thats all for today. I hope you are having good time and I´ll write again on Friday.

XoXo
DeniVev :*

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Blog Archive